Умови участі

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ІНТЕРНЕТ-ПРОЕКТІ

Участь у проекті є персоналізованою і відкритою.

Якщо Ви бажаєте взяти участь в проекті, просимо Вас виконати наступне:

Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією про проект.

Якщо Ви розділяєте наші ідеї і хочете підтримати проект, уважно ознайомтеся з наступними позиціями.

Оберіть на віртуальній стіні цеглину (або декілька цеглин, у залежності від бажаної суми перерахування). Суму у 50 грн. буде відображено на одній цеглині. 

Зареєструйтеся у спеціальній формі для реєстрації, яка відкриється після натискання на цеглину, та обов’язково внесіть свої справжні прізвище та ім’я (nickname просимо не використовувати).

Внесіть з особистої платіжної картки мінімальну для участі у проекті суму в 50 грн. (або будь-яку суму за Вашим бажанням, кратну 50, наприклад 100, 150, 200 і т.д.), скориставшись спеціальною формою для внеску.

Зробивши мінімальний внесок, Ви закладаєте символічну цеглину у віртуальну стіну Мистецького Арсеналу та залишаєте на стіні своє ім’я. Також Ваше ім'я потрапляє також у загальний список благодійників, розташований на головній сторінці інтернет-проекту. 

За бажанням Ви можете перейти на наступний рівень – учасника Клубу Друзів Мистецького Арсеналу. При внесенні суми у 1000 грн. благодійник отримує статус учасника Клубу Друзів Мистецького Арсеналу – клубу меценатів. В такому випадку і’мя учасника буде зафіксовано на 1 великому блоці, який складається з 20 цеглин.

Після попередньо зазначених дій буде відкрито Вашу особисту сторінку. Ознайомтеся з її змістом.

На особистій сторінці Ви маєте свій особистий “рахунок”, який може поповнювати за власним бажанням. Всі Ваші поповнення «рахунку» будуть зареєстровані.

У відповідному розділі оберіть напрямок фінансування, на який Ви хотіли б направити свої кошти. На початку акції внески приймаються на загальні напрямки та цілі діяльності. При досягнені критичної кількості учасників будуть виноситися на обговорення більш конкретизовані напрямки і кожен учасник зможе направляти свої внески на обраний ним проект. 

Ознайомтеся з питаннями, винесеними для обговорення, та за Вашим бажанням дайте на них відповідь.

Зробивши внесок, Ви отримуєте статус благодійника, право на спеціальний значок, сертифікат та web-сертифікат, які демонструють Вашу приналежність до діяльності Мистецького Арсеналу.

За використання сервісу Інтернет-платежів іРаутм утримується загальна коміссія в розмірі 3%. Розмір комісії формується з урахуванням розміру платежів, що їх сплачує банк-партнер міжнародним платіжним системам  Visa та MasterCard, операційних витрат самого банку та сервісу іРаутм на інформаційний супровід платежів.

 

 

ВИ МОЖЕТЕ

На особистій сторінці ознайомитися із звітністю та переконатися у доцільності використання Ваших коштів.

У разі, якщо не маєте можливості зробити внесок посередництвом платіжної картки, здійснити внесок на рахунок БФ «Мистецький Арсенал» у банку (платіжну квитанцію Ви можете роздрукувати з персональної сторінки інтернет-проекту) або ж внести кошти готівкою, звернувшися до співробітників БФ «Мистецький Арсенал». У такому випадку Ваше ім’я буде внесено на віртуальну стіну Мистецького Арсеналу у Вашій присутності співробітником БФ «Мистецький Арсенал», і Ви одразу ж отримаєте можливість скористатися особистою сторінкою на сайті.

Об’єднуватися з інщими учасниками інтернет-проекту та збиратися в групи по інтересах, промотувати участь в  окремих проектах. У випадку недосягнення необхідної суми модератором може бути запропоновано перенесення коштів на “більш успішний”, з точки зору учасників, проект.

Об’єднуватися в групи з іншими учасникиками інтернет-проекту для того, щоб  залишити на стіні малюнок або напис (не політичного та не образливого характеру), використавши для цього спеціальний колір, який вирізнятиме малюнок або напис на віртуальній стіні.

У разі недотримання умов щодо змісту малюнку та напису організатори проекту залишають за собою право змінити його колір на загальний. 

 

УВАГА!

Інформація про учасників проекту (список благодійників та інформація на віртуальній стіні) буде зберігатися протягом всього терміну функціонування проекту відповідно угоді з компанією Colo Bridge GmbH. Після закінчення реконструкції комплексу інформацію буде передано у Мистецький Арсенал (у день відкриття музею)  для відкритого ознайомлення з нею усіх бажаючих. 

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »