Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

31.08.2011

КЛУБ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ відкрив ПРОГРАМУ КОРПОРАТИВНОГО ЧЛЕНСТВА, відповідно якій кожна організація або підприємство можуть приєднатися до діяльності КЛУБУ ДРУЗІВ, здійснивши відповідний благодійний внесок.

КЛУБ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ було започатковано Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» у лютому 2011 року з метою всебічного сприяння розбудові Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал» та поширення традицій меценатства в Україні.

Картку корпоративного учасника за номером один отримала компанія «COCA-COLA Beverages Ukraine Limited», яка першою виявила бажання вступити до КЛУБУ ДРУЗІВ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »