Підтримка Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012

Підтримка Першої Київської міжнародної бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012 

Мистецький Арсенал сьогодні знаходиться у стадії реконструкції, але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні діє в надзвичайно активному творчому форматі, популяризуючи українське мистецтво, створюючи культурний простір та розвиваючи культурно-мистецьке середовище України.

Держава здійснює поетапне фінансування Мистецького Арсеналу, на нинішньому етапі – лише реконструкції комплексу, тож сьогодні комплекс особливо гостро потребує фінансової підтримки для своєї поточної діяльності. Ми вважаємо, що підтримка нинішньої діяльності Мистецького Арсеналу є найбільш необхідним та ефективним напрямком допомоги комплексу сьогодні.

Найближчим часом Мистецький Арсенал реалізує ряд надзвичайно важливих для українського суспільства некомерційних проектів, одним з яких є Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, яка стартуватиме у травні 2012 року та відкриє Україну і українське мистецтво світові.

Цей проект стане аналогом відомих світових мистецьких бієнале та об’єднає провідних кураторів і митців, які презентуватимуть найновіші творчі напрямки та художні тенденції вітчизняного і світового мистецтва.

Участь у бієнале візьмуть понад 100 художників з 30 країн світу, які є зірками сучасної світової мистецької сцени. Також світові будуть представлені роботи найкращих українських художників.

Куратором ARSENALE 2012 є Девід Елліотт (Велика Британія), знаний у світі теоретик та історик мистецтва.

Організаторами проекту виступають Міністерство культури України, Київська міська державна адміністрація та Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал». Благодійний фонд «Мистецький Арсенал» виступає співорганізатором проекту.

Першу Київську міжнародну бієнале сучасного мистецтва, за попередніми прогнозами, відвідає понад півмільйона киян та гостей України. Відіграючи роль своєрідної олімпіади у мистецтві, ARSENALE 2012 стане втіленням масштабної культурної програми для сотень тисяч іноземних гостей України під час ЄВРО-2012.

Завдяки співпраці усіх творчих сил України ARSENALE 2012 стане одним із найрезонансніших мистецьких проектів та новим брендом нашої країни, відкриє відлік нової ери у розвитку української культури та сприятиме зміцненню іміджу держави на світовій арені. 

 

Названий напрямок підтримано і узгоджено експертною радою Мистецького Арсеналу.

Нагадуємо, що напрямки використання коштів Ви можете пропонувати і обговорювати на Вашій особистій         сторінці.

Також звертаємо Вашу увагу – на даному етапі ми пропонуємо збирати кошти на відносно не затратні позиції. Це пов'язано як з одним з основних принципів проекту – необхідністю систематичного поетапного звітування про витрачання коштів його учасникам, так і з особливостями проекту - об’єктивною обмеженістю участі у ньому певних груп населення (потенційні учасники - соціально активні користувачі інтернету).

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »