Придбання творів мистецтва

Придбання творів мистецтва

 

Мистецький Арсенал сьогодні знаходиться у стадії реконструкції, але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні діє в надзвичайно активному творчому форматі, популяризуючи українське мистецтво, створюючи культурний простір та розвиваючи культурно-мистецьке середовище України.

Держава здійснює поетапне фінансування Мистецького Арсеналу, на нинішньому етапі – лише реконструкції комплексу, але вже сьогодні необхідно дбати про наповнення майбутнього музею творами мистецтва та експонатами.

Створення власної колекції Мистецького Арсеналу, яка в майбутньому у великій мірі формуватиме обличчя головного музею України, є надзвичайно важливим і складним завданням, вартим уваги всього суспільства, одним з ключових напрямків підтримки Мистецького Арсеналу.

Активна робота по створенню такої колекції буде здійснюватися на відповідному етапі розбудови Мистецького Арсеналу, але вже сьогодні за Вашої підтримки стало б можливим придбання творів українських митців, представлених у експозиціях поточних проектів Мистецького Арсеналу. Придбання творів мистецтва для майбутнього музею є надзвичайно важливим і актуальним уже сьогодні напрямком підтримки Мистецького Арсеналу.

 

Названий напрямок підтримано і узгоджено експертною радою Мистецького Арсеналу.   

Нагадуємо, що напрямки використання коштів Ви можете пропонувати і обговорювати на Вашій особистій сторінці.

Також звертаємо Вашу увагу – на даному етапі ми пропонуємо збирати кошти на відносно не затратні позиції. Це пов'язано як з одним з основних принципів проекту – необхідністю систематичного поетапного звітування про витрачання коштів його учасникам, так і з особливостями проекту - об’єктивною обмеженістю участі у ньому певних груп населення (потенційні учасники - соціально активні користувачі інтернету).

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »