Підтримка заходів у рамках Програми розвитку для дітей та молоді

Підтримка заходів у рамках Програми розвитку для дітей та молоді

 

Мистецький Арсенал сьогодні знаходиться у стадії реконструкції, але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні діє в надзвичайно активному творчому форматі, популяризуючи українське мистецтво, створюючи культурний простір та розвиваючи культурно-мистецьке середовище України.

Держава здійснює поетапне фінансування Мистецького Арсеналу, на нинішньому етапі – лише реконструкції комплексу, тож сьогодні комплекс особливо гостро потребує фінансової підтримки для своєї поточної діяльності. Ми вважаємо, що підтримка нинішньої діяльності Мистецького Арсеналу є найбільш необхідним та ефективним напрямком допомоги комплексу сьогодні.

Найближчим часом Мистецький Арсенал реалізує ряд надзвичайно важливих для українського суспільства некомерційних проектів. Одним з пріоритетних напрямків діяльності комплексу є реалізація освітніх програм. Вже сьогодні кожен проект Мистецького Арсеналу супроводжується лекціями, зустрічами з митцями, мистецтвознавцями, культурологами, кіно-показами, майстер-класами, екскурсійною програмою для дорослої аудиторії, школярів, студентів, вихованців шкіл-інтернатів, дітей з обмеженими можливостями. Освітній напрямок поступово стає одним з найважливіших напрямків діяльності та системно доповнюється.

Будуючи музей для майбутніх поколінь та прагнучи вдосконалювати освітній напрямок Мистецький Арсенал спільно з Благодійним фондом «Мистецький Арсенал» започатковує широку Програму розвитку для дітей та підлітків – серію окремих освітніх проектів, об’єднаних однією метою та спільними завданнями.

Серед них проекти, які наразі успішно реалізовані та діють в музеях США:

  1. SPARK!Lаb (Washington)
  2. Exploratorium (San Francisco)
  3. YOUMedia (Chicago) 

 

Програма розвитку для дітей та підлітків в Мистецькому Арсеналі поєднає в собі багатолітній американський досвід, український зміст та унікальну освітньо-мистецьку програму.  

Метою комплексної програми освітніх проектів є виведення освітньої діяльності музеїв України на новий якісний рівень за найкращими світовими зразками, створення унікального наповнення цих проектів змістом та власними ідеями.

 

Відповідні програми спрямовані на підтримку творчих ідей наймолодших музейних відвідувачів, адже музей – це місце, де діти можуть пізнавати світ через мистецтво та дослідження, що розвиває їх здібності, творчі пошуки та світосприйняття.

 

Проекти будуть реалізовані в Мистецькому Арсеналі поетапно та доповнюватимуть один одного. Перший проект Програми SPARK!Lаb буде реалізовано вже у серпні-вересні 2012 року.

          

  Названий напрямок підтримано і узгоджено експертною радою Мистецького Арсеналу.

  Нагадуємо, що напрямки використання коштів Ви можете пропонувати і обговорювати на Вашій особистій сторінці.

  Також звертаємо Вашу увагу – на даному етапі ми пропонуємо збирати кошти на відносно не затратні позиції. Це пов'язано як з одним з основних принципів проекту – необхідністю систематичного поетапного звітування про витрачання коштів його учасникам, так і з особливостями проекту - об’єктивною обмеженістю участі у ньому певних груп населення (потенційні учасники - соціально активні користувачі інтернету). 

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »