Придбання музейного обладнання

Придбання музейного обладнання

 

Мистецький Арсенал сьогодні знаходиться у стадії реконструкції, але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні діє в надзвичайно активному творчому форматі, популяризуючи українське мистецтво, створюючи культурний простір та розвиваючи культурно-мистецьке середовище України.

Держава здійснює поетапне фінансування Мистецького Арсеналу, на нинішньому етапі – лише реконструкції комплексу, тож сьогодні комплекс особливо гостро потребує фінансової підтримки для своєї поточної діяльності.

Одним з ключових напрямків підтримки Мистецького Арсеналу обрано покращення матеріально-технічної бази комплексу. У цьому напрямку надзвичайно важливою є закупівля музейного обладнання – вітрин, подіумів, стійок, меблів та інших необхідних для виставкової діяльності позицій.

Створення повноцінних, високоякісних експозицій потребує не тільки творчого кураторського погляду, якісного менеджменту та кваліфікованих кадрів, але й сучасного музейного обладнання, яке вирішує відразу кілька завдань – є гармонійним обрамленням експонованих творів та предметів, його наявність надає можливість відвідувачам музею максимально детально оглядати експонати, а також слугує зберіганню творів мистецтва від пилу, бруду, впливу сонячних променів та інших потенційно небезпечних факторів.

 

  Названий напрямок підтримано і узгоджено експертною радою Мистецького Арсеналу.   

  Нагадуємо, що напрямки використання коштів Ви можете пропонувати і обговорювати на Вашій особистій сторінці.

  Також звертаємо Вашу увагу – на даному етапі ми пропонуємо збирати кошти на відносно не затратні позиції. Це пов'язано як з одним з основних принципів проекту – необхідністю систематичного поетапного звітування про витрачання коштів його учасникам, так і з особливостями проекту - об’єктивною обмеженістю участі у ньому певних груп населення (потенційні учасники - соціально активні користувачі інтернету).

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »