Придбання технічного обладнання

Придбання технічного обладнання

 

Мистецький Арсенал сьогодні знаходиться у стадії реконструкції, але завдяки спільним зусиллям вже сьогодні діє в надзвичайно активному творчому форматі, популяризуючи українське мистецтво, створюючи культурний простір та розвиваючи культурно-мистецьке середовище України.

Держава здійснює поетапне фінансування Мистецького Арсеналу, на нинішньому етапі – лише реконструкції комплексу, тож сьогодні комплекс особливо гостро потребує фінансової підтримки для своєї поточної діяльності.

Одним з ключових напрямків підтримки Мистецького Арсеналу обрано покращення матеріально-технічної бази комплексу. У цьому напрямку надзвичайно важливою є закупівля технічного обладнання – звукового, світлового, медійного обладнання та інших необхідних для виставкової діяльності позицій.

Найбільш глибоке сприйняття творів мистецтва можливе лише за умови повного включення глядачів до процесу. Саме від технічного оснащення виставки (освітлення, звук, мультимедіа тощо) залежить рівень сприйняття творів, а також рівень тривалості їх естетичний впливу після відвідання експозиції.    

 

  Названий напрямок підтримано і узгоджено експертною радою Мистецького Арсеналу.   

  Нагадуємо, що напрямки використання коштів Ви можете пропонувати і обговорювати на Вашій особистій сторінці.

  Також звертаємо Вашу увагу – на даному етапі ми пропонуємо збирати кошти на відносно не затратні позиції. Це пов'язано як з одним з основних принципів проекту – необхідністю систематичного поетапного звітування про витрачання коштів його учасникам, так і з особливостями проекту - об’єктивною обмеженістю участі у ньому певних груп населення (потенційні учасники - соціально активні користувачі інтернету).

новини

Увага! КВЕСТ: 1 з 20 шансів виграти путівку до Лувру!

Пропонуємо Вам 1 шанс з 20 замість 1 з 32 000! Для цього ми організували квест на сайті wall.art-arsenalfund.org, у якому запрошуємо Вас взяти участь, послідовно дати відповіді на запитання, знайти призову цеглину та …поїхати у подорож до найвідомішого музею світу!

Детальнiше »

Діловий світ України активно підтримує МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ!

Українські компанії та міжнародні представництва долучилися до благодійної програми на підтримку МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ.

Детальнiше »

Проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011»

З 23 серпня по 11 вересня Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал» представляє художній проект «НЕЗАЛЕЖНІndependent 1991 - 2011».

Детальнiше »